KUP ON-LINE

Bogdan Loebl, St. Africa, Incarnations W-wa - Dla Anny,
ul. Zachodzącego Słońca, 2005 Blues Na kanwie dokonanego nagrania jam-session "2005 Blues"Autorskie melorecytacje Pocztówek z sanatorium "St. Africa", osobistych utworów o samotności w cierpieniu, "bluesów ze szpitala" pisanych do żony. a przeczytanych osobiście po raz pierwszy - własnym głosem, a nie Tadeusza Nalepy.
"St. Africa" - afrykański duet, niegdyś Blue Africa:
1) Becaye Aw - gitarzysta i śpiewak z Mauretanii, uczeń słynnego Ali Farka Toure (Grammy Award 1996 World Music z Ry Cooderem, odkryty niegdyś przez Johna Lee Hookera), pierwszy partner Baaba Maala w latach 80-tych w Paryżu;
2) Dr Mamadou Diouf "African Snow"- śpiewak grający na djembe i talking drums, legendarny poeta i dj, zdobywca płyty miesiąca world music we wrześniu 2000 w BBC w konkursie Charliego Gilleta, w dorobku nagrania z Kinior Orchestra, Voo Voo i Tam Tam. Dr. Mamadou Diouf - pisze i śpiewa w językach: wolof, serer, francuskim i polskim.
"Incarnations W-wa" - dwoje z Kapeli ze Wsi Warszawa:
Maja Kleszcz - śpiew i wiolonczela oraz Wojciech Krzak – skrzypce, lira korbowa, chińska gitara, laureaci: BBC World Music Award for Best Newcomer 2004, Grand Prix EBU 2003 for Folk Recording - to z Kapelą, a 3 nagroda "Nowa Tradycja" 2003 oraz "Złote Gęśle" 2003 TVPolonia ze swoim zespołem Inna Polska;

KUP ON-LINE

Tytułowy utwór z płyty ul. Zachodzącego Słońca ukazał się na składance redagowanej w całości przez legendarnego DJ 'a BBC Charlie Gillett'a prezentującej utwory z najciekawszych płyt całego świata. Składanki Gillett'a ukazujące się corocznie uważane są za jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych sezonu.